Deta!INTERJERS

REMONTDARBI

MĒBELES

mēbeļu izgatavošana -

galerija -

LOGI

DURVIS

NEKUSTAMAIS ĪPAŠUMS

PAR MUMS

KONTAKTI

Mēbeļu projektēšana un izgatavošana

Individuālu mēbeļu pasūtījums sākas ar mēbeļu projektu, kas vienmēr top ciešā sadarbībā ar klientu, viņa praktiskajām un estētiskajām iecerēm, vajadzībām un iespējām.

Mūsu darbinieku zināšanas, prasme un uzkrātā darba pieredze visa veida mēbeļu izgatavošanā ļauj piedāvāt klientiem optimālus risinājumus un sniegt profesionālus padomus.

Klienti var izvēlēties iecerēto mēbeļu materiālu - masīvo koku, krāsotu MDF, mēbeļu saplāksni vai laminātu. Salonā var saņemt konsultācijas par šo materiālu īpašībām.

Pasūtīt var gan mēbeļu komplektus konkrētai telpai, piemēram, virtuvei, guļamistabai, kabinetam, utt., gan atsevišķas korpusa mēbeles, piemēram: plauktus, kumodes, skapjus.

Virtuves mēbeļu projektēšana un izgatavošana

Lai izveidotu ērtu virtuvi, nepieciešams veikt tās projektēšanu - vēlams, pirms remonta. Pārdomāts virtuves mēbeļu projekts ļaus lietderīgi izmantot telpu (kas ir īpaši svarīgi mazo izmēru virtuvēs), lai ēdiena gatavošana būtu viegla un patīkama. Ikvienam virtuves lietotājam ir savi paradumi, kas projektētājam jāņem vērā.

Projektā būs precīzi norādītas arī elektrisko sadzīves iekārtu pieslēgšanas vietas - par to lasīt sadaļā Remontdarbi.

Materiālu izvēlei jāatbilst virtuves mēbeļu lietošanas īpatnībām. Par šiem jautājumiem klients var saņemt no Detas darbiniekiem profesionālus ieteikumus.

© SIA DETA 2017